Moje metody

KONSULTACJA BEHAWIORALNA Behawiorysta psów Zielona Góra

 

Stosuję techniki podparte zoopsychologią i psychologią behawioralną psów. Szukam powodów niepożądanego zachowania i sposobów na właściwe jego wyeliminowanie. Wykorzystuję metody pozytywnego uczenia się i szkolenia.

Wiemy, że każdy pies jest inny, i często należy znaleźć indywidualne rozwiązanie dla danego psiaka. Nie jestem fanatykiem jednego rozwiązania czy metody, najważniejsze jest natomiast, aby nie szkodzić psu i znaleźć najbardziej skuteczny sposób działania. Moim zadaniem jest wskazanie przyczyn oraz metody na rozwiązania problemu.

Skupimy się na analizie problemu i wyeliminujemy go poprzez pracę Twoją i psa.

Pierwsze spotkanie trwa około 1,5 godziny, odbywa się u ciebie lub tam gdzie występuje problem.

  • przedstawienie problemu
  • obserwacja relacji miedzy tobą a psem, ocena zachowania psa
  • propozycja i prezentacja zmian, które musimy wdrożyć (po konsultacji otrzymasz e-mail z podsumowaniem)

Po około 2 tygodniach sprawdzimy jakie są postępy a jakie trudności.
Oczywiście w międzyczasie możesz się ze mną kontaktować (WhatsApp, Messenger, Telefon), ale ja też będę sprawdzał jak idą postępy.

Ilość spotkań uzależniamy od postępów – zazwyczaj są to 3 spotkania (nie jest to jednak regułą  – często wystarczy jedno spotkanie).

cena 1 konsultacji (1 spotkanie) pierwsze spotkanie 150 zł – 1,5 godziny

Rozwiązania i plan pracy jaki zaproponuję oraz sposoby jakimi powinieneś pracować z psem, prześlę również na twojego maila, gdyż wiadomo, że nie wszystko jesteśmy w stanie zapamiętać w trakcie rozmowy.

TRENING I SZKOLENIE PSA

Indywidualne szkolenia psa, począwszy od socjalizacji przez posłuszeństwo. Sprawdzimy co najbardziej motywuje twojego psa i jak najskuteczniej go nauczyć wymaganego zachowania.

Trening polega na przekazaniu istotnych informacji i technik celem nauki twojego psiaka.

koszt 1 godziny indywidualnego szkolenia to 90 zł.

Po naszym treningu dostaniesz podsumowanie i plan do przepracowania z psem na maila.

Co wyróżnia moje szkolenia i kursy ?

Nie prowadzę zajęć „hurtowych”, w których bierze udział znacznie ponad 10 psów. Z relacji moich klientów wiem, że są takie organizowane, a liczba uczestników sięga 20 psów, przy czym zajęcia prowadzi jeden trener. Nie jest moim celem „przepuszczanie” przez swoje ręce jak największej ilości psów, które po takich szkoleniach często nabierają złych nawyków, a w przypadku szczeniąt kończy się to zazwyczaj błędami w socjalizacji i habituacji co rzutuje na ich całe życie. Następnie właściciele tych psów trafiają do mnie, jako behawiorysty.

Moje szkolenia to nauka psów, ale pokazanie Tobie, właścicielowi jak powinno się kształtować relacje z psem. Nie zależy mi na nauce jak największej ilości sztuczek czy komend, ale na tym, że po ukończeniu kursu ty i twój pies dogadacie się i będziesz potrafić nauczyć swojego psa niezliczonych komend, dlatego, że zrozumiesz jak to robić i zrozumiesz swojego psa. Kursy jakie prowadzę nie są szablonowe, ich zakres i tempo są dopasowane do Ciebie i Twojego psa. Uczycie się razem wykonywać zadania w postaci nauki komend i zabawy, jednocześnie zdobywasz wiedzę jaka przyda się w przyszłości.

Nigdy tez nie zostawiam moich klientów z problemem, jeśli tylko chcesz możesz po zakończonym kursie lub konsultacji konsultować się ze mną co do dalszego postępowania z twoim przyjacielem.

Start » Moje metody

behawiorysta psów Zielona Góra

Możliwość komentowania została wyłączona.